تبلیغات
خُـزعــــــبلات - بازگشتمخُـزعــــــبلات

با عرض سلام به تمامیه دوستان
لطف بعضی از دوستان واقعا بسی مارا شرمسار کرد و ازشون از همین تریبون اعلام میفرمایم:به فدایت روم ای دوست که هرچه داریم از توست !
متاسفانه وقت اقتضا نمیکنه به صورت مکرر به این صفحه وبلاگ خاک خورده سر بزنم.حقیقت خودم تایپ کردن رو از همه چیز بیشتر دوسدارم.حتی از قلم به دست گرفتن.ب نظرم وبلاگ یک صفحه قدیمی ست که از خیلی از این صفحات اینترنی که تازگی رواج پیدا کرده بهتر و ارتباط برقرار کنِ،بهتریه.
گفتم،متاسفانه وقت مجالمون نمیده وگرنه بیشتر سر میزدم به شما دوستان عزیز و دلبر.البته روزگار هم در این اتفاق ناخوشایند سهیم است.کلا روزگار تو همه ی بدبختی های بشر سهیم بوده و هست.
میدونم،خیلی وقته به دوستان لینکی سر نزدم و شاید هم سر بزنم ببینم خیلی ها مارو پاک نمودندی.که حق دارند و جای پوزش داره از همینجا.ولی همچنان در لینک و دل ما قرار دارند.
خداروشکر سال جدید هم که داره میاد و بهاری نو دگر بار بویش میرسد به مشام.در این مورد خیلی حرف نمیزنم که جا داره یه پست کاملا جداگانه در موردش پرتاب نومایم،که می نومایم به زودی.آخه ساله جدیده و باید اهمیتش رو فراموش نکرد.
این چن مدت اتفاقات نگم نادر ولی جالبی در نوع خودش افتاد.برا منی که به یکباره ازین روی سکه به اون رو اومدم و سعی کردم عوض شم،جالب بود.که باز برا اینم یه پست جداگانه نیز میدم.چقد پست در پست شد.ایشا.. البته اگر مجالی باشد.
قول میدم که ازین به بعد بیشتر سر بزنم و در این فضای نگم مجازی-آخه یه جورایی انس بسته با ما-پررنگ تر ظاهر شم.شماهم دعا کنید این روزگار یکم مجال نفس کشیدن بده تا ما بتونیم با فکری غرق در آرامش به شما سر بزنم.
فدای تک تک دوستان
مهرتون پایدار


یکشنبه بیست و دوم اسفند 1395 _ 20:05 _توسط he نظرات |


Design By : Pichak