تبلیغات
خُـزعــــــبل - تاسف..خُـزعــــــبل

این روز ها متاسفانه روشن فکری مبنی بر این شده که تمام حقایق و اصل و کلا هرچی که هست و نیس را زیر سوال ببرند و به جایش یک مشت افکار سرتا پا پوچ را به کرسی بنشانند.دریغا از این موضوع که به جای به کار بردن واژه  "روشن فکر"  باید برایشان واژه "ابلح های تمام عیار" را جایگزین کرد !

همین چن وقت پیش بود توی یه جایی خوندم نوشته بود : تا دیروز:تابستون کوتاهه و کردان و کول و لاکچری طوری و برنامه و آب جو و این داستانا , از الانم تا دو ماه محرم و صفر : دکتر گفته محرمم لازمم و محرم دلم میخاد و این حرفا...  خوشم میاد نقویمم نگاه نکنیم میتونیم بفهمیم چه ماهی از سالیم . اصلا نمیدونم دوماااااه در سال رو چه حسابی؟طبق آمار کشور ما رده دوم در افسردگی رو داره. ملت خاص..
بنده که ابتدا سعی بر این داشتم که با ایشون کلکل نکنم و طرز فکر خودم رو بیان نکنم زیرا اصلا نباید اجباری در کار باشد،ولی احساس بر این شد که باید در برابر ارزش های واقعا باارزش خود بایستی و دفاع کنی. در کامنت دادم که،اشتباه نگیرید! یعنی همین دو ماه محرم تنها دلیل آشفتگی حال مردم میشود؟یعنی همین دوماه باعث افسردگی مردم شده؟و اینکه کشور اول در این رده بندیه_بالفرض درست_چه کشوریست؟پس احتمالا آنها محرمشان در سال سه چهار ماه است،صحیح؟      ایشون در جواب نوشتند که هرکسی عقیده خودشو داره و اینا همش ادا هستش و  کاسه داغ تر از آش عربا شدیم.
اینبار که کمی بیشتر عصبانی شدم در جواب:صددرصد عقاید من به خودم مربوطه و تحمیل و تخریب اصلا جایز نیست و از  اصل مدرن بودن افکارجهان حالا به دور است.و اینکه شما با این پست عقاید گروه خاصی از مردم رو بردین زیر سوال هم جای تامل و تذکر دارد! گفتید اعراب؟آن موجودات عجیب الخلقه ؟ از شما خاهش میشود کمی در مقایسه ها دقت به خرج دهید و اینکه کمی اطلاعات خود را بالا ببرید, آخر دین اسلام اصلش مال ایرانیان است و بس!مارا با آن کثیف الذات های نکره اصلا مقایسه ای نیست!
و در آخر هم ایشون برگشت جواب داد کامنت بالای شما مبهم است؛ و دیگر جوابی از سوی بنده اعلام نشد زیرا اعتقاد بر این است که اگر بخاهد بفهمد میفهمد !

پی نوشت:بیایید اگر حتی در منجلاب و گودال های روزگار هم غرق هستیم ، حداقل ریشه و اصل خود را فراموش نکنیم.


این پست ادامه دارد، زیرا صحبت و نکته و ماجرا زیاد است...
یکشنبه یازدهم مهر 1395 _ 14:27 _توسط he نظرات |


Design By : Pichak