تبلیغات
خُـزعــــــبلات - دوستانهخُـزعــــــبلات

در مورد نظر ها و کامنت های دوستان
اول اینکه این سایت ظرف شویی و لباس شویی خیلی چیز شویای دیگه پدر مارو دراورده از بس لینک میفرسته واس ما..بنده هر سری از خجالتشون بر میام..از همینجا اغلام میکنم اگ میخونی دوست عزیز و دوسداشتنی بنده هیچ وسیله خونه نمیخام مجرد هستم و قصد ازدواج هم حالا حالا ها ندارم لطف کن بکش بیرون از ما.
دوم؛بر میگرده به اون دسته از دوستانی که همواره با کامنت های جالبشون مارو به خنده دعوت میکنند.حالا به هر طریقی . بنده اعلام میکنم به شدت مشتاق دیدار و بسیار من اونارو دوس
سوم، دوستانی که انتقاد میکنن و یا اشتباه میگیرن به نوشته به فاز ها و به عقاید یا کلا به هر چیز باارزش و بی ارزش . به اینها هم اعلام میشه که انتقادات شکوفا و همیشه مستدام ،بنده انتقاد پذیرم و مطمعنن پیگیر ماجرا باشند زیرا جوابی خاهند شنید البته در کمال احترام و ادب از هردو جانب ..
چهارم،اونایی که کلا نیگا نمیکنن چی نوشتم مقصود چیه اصلا هیچی ، فقط سریع متن را paste کرده و دکمه ارسال را زده و فرستاده و بسیار خوشحال که چه دوست بامعرفتی.بلی صددرصد بنده عاشق شعرم و حتما میخونم و فیض لازم را میبرم ولی دوست بسیار دوست داشتنی لطفا قبل فرستاندن مظلب خود پست را هم بخوانید
و دسته پنج ؛ که برمیگرده به دوستانی که مهر رفاقتشان قدیمی است و متاسفانه یا خوشبختانه در دل ما جای دارند این دسته کلا وب مال خودشونه و هرچی نظر پیشنهاد دارن در خدمت هستیم  با کمال افتخار ..

و تمام

چهارشنبه هفتم مهر 1395 _ 20:18 _توسط he نظرات |


Design By : Pichak